sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Kup bezpieczną zabawkę
2009-12-21 12:10

W życiu każdego malucha jest dużo okazji by podarować mu to z czego cieszy się najbardziej – zabawkę! Zabawka to świetny i sprawdzony pomysł na prezent, który nie tylko przyniesie wiele radości ale może być także świetną formą nauki. Jednak przed kupnem takiego prezentu warto dokładnie przyjrzeć się zabawce sprawdzając z czego i w jaki sposób jest zrobiona. Niektóre zabawki bowiem mogą być realnym zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia naszych pociech.


Przed wyborem zabawki przede wszystkim należy sprawdzić dla dzieci w jakim wieku jest ona przeznaczona, zabawki dla starszych dzieci mogą zawierać zbyt małe elementy bądź magnez, który po połknięciu może doprowadzić do utraty zdrowia i nawet śmierci dziecka. Ważne jest również sprawdzenie czy zabawka nie ma zbyt ostrych krawędzi o, które dziecko mogło by zrobić sobie krzywdę. Decydując się na zakup zabawki z dźwiękiem należy upewnić się, że nie przekracza on dopuszczalnego limitu 80 decybeli, wyższe dźwięki mogą uszkodzić słuch dziecka. Czasami oprócz sprawdzenia informacji na opakowaniu zabawki warto samemu przetestować zabawkę gdyż producenci mogą zataić niektóre informacje. Nieprawidłowości wykryte przez Inspekcję Handlową dotyczą aż 23% zabawek dla dzieci.



Autor: Iza


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: